Tłumaczenia

Tłumaczenia z języka jidysz

Polskie Towarzystwo Studiów Jidyszystycznych z oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe z języka jidysz. W naszych szeregach znajdują się wybitni specjaliści, posiadający głęboką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie jidyszystyki oraz przekładu literackiego.

Nasze doświadczenie

Nasz zespół składa się z doświadczonych tłumaczek i tłumaczy, którzy od wielu lat pracują z tekstami jidysz w różnych formach – od literatury pięknej przez dokumenty historyczne po teksty naukowe i publicystyczne. Członkowie i członkinie naszego Towarzystwa regularnie publikują prace naukowe i uczestniczą w międzynarodowych konferencjach jidyszystycznych, co pozwala im być na bieżąco z najnowszymi badaniami i trendami w tej dziedzinie.

Dlaczego my?

  1. Profesjonalizm i rzetelność – gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń, dbałość o szczegóły i wierność oryginałowi.
  2. Szeroki zakres tematyczny – nasze usługi obejmują tłumaczenia literackie, naukowe, a także dokumenty historyczne.
  3. Pasja i zaangażowanie – jidysz to nasza pasja. Pracujemy z tekstami jidysz nie tylko zawodowo, ale również z miłości do tej unikalnej kultury i języka.

Jak zamówić tłumaczenie?

Aby skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt poprzez formularz na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio na adres email: tlumaczenia@jidysz.org. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.